Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

4 Comments

  • Sveiki, įdomu buvo. O kur galima įsigyti tokių DYI rinkinukų?

    • Jei pigiai, tai aliexpress.com, gearbest.com, banggood.com ir pan. Tik su pristatymu reikia palaukti, greičiau kaip per mėnesį retai atkeliauja. Pasirinkimas labai didelis, įvairiems poreikiams, tik reikia atidžiai sekti atsiliepimus, pardavėjo reputaciją ir t.t. ypač aliexpress.com Geros medžioklės.

  • Jei paieškoti sąlyčio su statybomis, tai…
    Darbas dabar pasidarė brangesnis už pigias medžiagas. Tad verta imti gatavus sprendimus o ne kuistis su litavimu, radiatoriais, maitinimo šaltiniu … Ty primokėti kelis € ir paimti skaitmeninį stiprintuvą – vargo mažiau, kokybė žymiai didesnė.
    http://a-namas.blogspot.lt/2016/02/skaitmeninis-namas-ir-garsas.html (jau yra ir pigesnių, mažesnių skaitmeninių stiprintuvų)

    • Visiškai su jumis sutinku, bet tik su tam tikrais teiginiais. Protingo namo atžvilgiu pigūs jutikliai atsiliepia kitu galu. Paimkime pavyzdį, sakykime koks temperatūrinis jutiklis kuris valdo elektrinį katilą, užstrigo, o katilo apsauginė sistema (taip pat kiniška) nesuveikė – pasekmės manau aiškios. Aš tikrai neagituoju naudoti brandinius dalykus už n sumą pinigų, tiesiog reikia būti realistais ir blaiviai vertinti situaciją. Sutikite viskas ten gaminama, tik yra skirtumas kaip sąžiningai atliekama kokybės kontrolė. O dėl darbo, nereikia atimti iš žmogaus galimybę ką nors pasidaryti savo rankomis, juk tiek mažai šiais laikais gerų dalykų atsitinka.